0

Guardiola: Aguro mund të largohet!

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola ka treguar arsyejen se pse e la në bankë rezerv yllin, Serigo Aguero kundër…

0

Guardiola: Aguro mund të largohet!

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola ka treguar arsyejen se pse e la në bankë rezerv yllin, Serigo Aguero kundër…

0

Icardi ka prishur marëdhëniet me Interit, transferohet te PSG?!

Klubi zikaltër ka vendosur që të ndëshkojë me gjobë argjentinasin për marrëdhëniet jo të mira me ultarasit e Interit, shkruan…

0

Mavraj befason gjermanët

Mbrojtësi Mërgim Mavraj tashmë mund të cilësohet pa frikë si një prej yjeve të Bundesligës gjermane. Futbollisti i përfaqësueses shqiptare…

0

Presidenti i FIFA-së e fton Tottin për…

Legjenda e Romes, Totti ka marrë ftesë për të iu bashkuar institucionit më të lartë të futbollit  dhe për tē…

Angli
0

Guardiola: Aguro mund të largohet!

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola ka treguar arsyejen se pse e la në bankë rezerv yllin, Serigo Aguero kundër…

Spanjë
0

​Suarez: Dua ta mbyll karrierën te Barca

Golashënuesi më i mirë i Evropës për stinorin e shkuar, është nderuar me çmimin Këpuca e Artë. Suarez ka realizuar…

Itali
0

Presidenti i FIFA-së e fton Tottin për…

Legjenda e Romes, Totti ka marrë ftesë për të iu bashkuar institucionit më të lartë të futbollit  dhe për tē…

Gjermani
0

Mavraj befason gjermanët

Mbrojtësi Mërgim Mavraj tashmë mund të cilësohet pa frikë si një prej yjeve të Bundesligës gjermane. Futbollisti i përfaqësueses shqiptare…