0

Çmendet Bayern Munich, ofron 73 milionë euro për Lukakun!

Trajneri i Bayern Munichut, Carlo Ancelotti e dëshiron në skuadrën e tij sulmuesin belg të Evertonit, Romelu Lukaku. The Sun…

0

Mourinho përballë së shkuarës, luhet Chelsea-Man. United

United nuk ka fituar asnjë nga 7 ndeshjet e fundit në Premier League ndaj ekipit londinez dhe për Ibrahimovic me…

0

Icardi ka prishur marëdhëniet me Interit, transferohet te PSG?!

Klubi zikaltër ka vendosur që të ndëshkojë me gjobë argjentinasin për marrëdhëniet jo të mira me ultarasit e Interit, shkruan…

0

Çmendet Bayern Munich, ofron 73 milionë euro për Lukakun!

Trajneri i Bayern Munichut, Carlo Ancelotti e dëshiron në skuadrën e tij sulmuesin belg të Evertonit, Romelu Lukaku. The Sun…

0

Napoli gjenë zëvendësuesin e Milik?

Si duket paraqitjet e fundit të sulmuesit italian, Manolo Gabbiadini nuk e kanë bindur Napolin t’a mbajë atë si zëvendësues…

Angli
0

Mourinho përballë së shkuarës, luhet Chelsea-Man. United

United nuk ka fituar asnjë nga 7 ndeshjet e fundit në Premier League ndaj ekipit londinez dhe për Ibrahimovic me…

Spanjë
0

​Suarez: Dua ta mbyll karrierën te Barca

Golashënuesi më i mirë i Evropës për stinorin e shkuar, është nderuar me çmimin Këpuca e Artë. Suarez ka realizuar…

Itali
0

Napoli gjenë zëvendësuesin e Milik?

Si duket paraqitjet e fundit të sulmuesit italian, Manolo Gabbiadini nuk e kanë bindur Napolin t’a mbajë atë si zëvendësues…

Gjermani
0

Çmendet Bayern Munich, ofron 73 milionë euro për Lukakun!

Trajneri i Bayern Munichut, Carlo Ancelotti e dëshiron në skuadrën e tij sulmuesin belg të Evertonit, Romelu Lukaku. The Sun…