0

Gashi shkëlqen me dy gola në SHBA

Sulmuesi i Kombëtares së Shqipërisë, Shkëlzen Gashi, ka shënuar dy gola për skuadrën e tij Colorado Rapids në ndeshjen ndaj…

0

Leicesteri kampion!

Chelsea ka barazuar ndaj Tottenhamit në “Stamford Bridge” me rezultat 2 me 2 me që rast e ka shpallur KAMPION…

0

Klubi i njohur Francezë del në shitje

Marseille është vendosur në shtije nga pronarja e saj Margarita Louis-Dreyfus. Biznismenja mori klubin pas vdekjes së burrit të saj,…

0

Barcelona vihet në sulm pas Mats Hummels

Barcelona me të vërejtur problemet në ekip ka filluar të hidhet në sulm në merkaton e verës dhe ta përforcojë…

0

Van Persi transferohet në Seria A

Sulmuesi i Fenerbahces, Robin Van Persie verën që vjen mund të transferohet në Seria A. Sipas mediave italiane, Lazio është…

Angli
0

Leicesteri kampion!

Chelsea ka barazuar ndaj Tottenhamit në “Stamford Bridge” me rezultat 2 me 2 me që rast e ka shpallur KAMPION…

Spanjë
0

Vermaelen pritet të jetë lojtari i parë i larguar nga Barcelona

Mbrojtësi belg, Thomas Vermaelen pritet të jetë lojtari i parë i larguar nga Barcelona. Që prej transferimit të tij në…

Leaderboard Ad
Itali
0

Van Persi transferohet në Seria A

Sulmuesi i Fenerbahces, Robin Van Persie verën që vjen mund të transferohet në Seria A. Sipas mediave italiane, Lazio është…

Gjermani
0

Barcelona vihet në sulm pas Mats Hummels

Barcelona me të vërejtur problemet në ekip ka filluar të hidhet në sulm në merkaton e verës dhe ta përforcojë…

Leaderboard Ad